XXIII Niedziela Zwykła 7.09.2025R
W tym tygodniu:
W poniedziałek święto Narodzenia NMP zapraszam na mszę św. o godz. 18.00, poświęcenie ziarna na zasiew.
W środę naszą modlitwę zanosimy przez wstawiennictwo Św. Ojca Pio, intencje proszę wypisywać na kartkach, po mszy św. indywidualna adoracja Najś. Sakramentu do godz. 19.00
W sobotę po mszy św. różaniec fatimski prowadzony przez Legion Maryi
Przez miesiąc wrzesień będą zapisy do sakramentu bierzmowania i pierwszej komunii świętej
W przyszłą niedzielę comiesięczna zbiórka na sprzątanie i kwiaty do kościoła.
W dniach 4 i 5 października jest organizowana pielgrzymka do Sanktuaria Podlasia, koszt 400zł, zapisy w kancelarii, szczegóły na plakacie
Dziękuję za wszelkie finansowe naszej parafii w tej trudnej sytuacji również wpłacającym na konto parafialne. Nr konta Pekao S. A. 03 1240 5501 1111 0010 4112 2166
2 Zachęcam do nabycia prasy katolickiej,
3 Intencje mszalne i zapowiedzi na tablicy ogłoszeń.
4 Wszystkim życzymy spokojnego wypoczynku i radosnego świętowania,
