II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 4.01.2026R
W tym tygodniu:
W poniedziałek oraz od środy do piątku msza św. o godz. 8.00, w sobotę o godz. 18.00 We wtorek uroczystość Trzech Króli msze św. jak w niedzielę.
W ubiegłą niedzielę na remont kościoła NSJ zniszczonego pożarem zebrano 4093zł. i 20 euro Bóg zapłać.
W przyszłą niedzielę po mszy św. zbiórka na sprzątanie i ogrzewanie kościoła oraz o godz. 17.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej.
Wizyta Duszpasterska:
Dziękuję za wszelkie finansowe naszej parafii w tej trudnej sytuacji również wpłacającym na konto parafialne. Nr konta Pekao S. A. 03 1240 5501 1111 0010 4112 2166
2 Zachęcam do nabycia prasy katolickiej,
3 Intencje mszalne i zapowiedzi na tablicy ogłoszeń
4 Wszystkim życzymy spokojnego wypoczynku i radosnego świętowania,
