I Niedziela Adwentu 30.11.2025R
W tym tygodniu:
W imieniu ks. Rektora i Społeczności Seminarium dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę.
Dziś I Niedziela Adwentu, na mszy św. o godz. 8.30 zostały poświęcone opłatki i będą roznoszone przez członków Rady Parafialnej.
Zapraszam na msze św. roratnie we wtorek i sobotę o godz. 6.30, we czwartek o godz. 18.00. Rekolekcje adwentowe będą 12-14 grudnia. Pod chórek na stoliku są świece wigilijne caritas
W środę naszą modlitwę zanosimy przez wstawiennictwo Św. Ojca Pio, intencje proszę wypisywać na kartkach. Po mszy św. zapraszam na indywidualną adorację Najś. Sakramentu do godz. 19.00
Pierwszy czwartek miesiąca zachęcam do modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Pierwszy piątek przed południem odwiedzę chorych, spowiedź od godz. 17.30. Pierwsza sobota zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszam na mszę św. roratnią o godz. 6.30
W przyszłą niedzielę 7.12 po mszy św. zbiórka na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
W ubiegłą niedzielę na sprzątanie, kwiaty do kościoła, a także na ogrzewanie zebrano 3125zł. Bóg zapłać.
Dziękuję za wszelkie finansowe naszej parafii w tej trudnej sytuacji również wpłacającym na konto parafialne. Nr konta Pekao S. A. 03 1240 5501 1111 0010 4112 2166
2 Zachęcam do nabycia prasy katolickiej,
3 Intencje mszalne i zapowiedzi na tablicy ogłoszeń
4 Wszystkim życzymy spokojnego wypoczynku i radosnego świętowania,
