W tym roku po raz kolejny w Naszej parafii odbyło się Bierzmowanie.
W tym roku największa grupa w historii parafii przystąpiła do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej: 31 młodych parafian. Szafarzem sakramentu był ks. bp Mieczysław Cisło, biskup pomocniczy naszej diecezji. Wraz z nim Mszę świętą koncelebrowało 5 kapłanów, a pozostali służyli w sakramencie pokuty. Na początku uroczystości rodzice poprosili księdza Biskupa o udzielenie ich dzieciom sakramentu bierzmowania. O dobrym przygotowaniu młodzieży do przyjęcia sakramentu zaświadczył też ks. Proboszcz, który prowadził dla nich całoroczne przygotowanie. Liturgia została pięknie przygotowana przez naszych ministrantów i lektorów, spośród których czterech przyjęło sakrament bierzmowania. Umocnieni Słowem Bożym i mocą sakramentu bierzmowania młodzi ludzie idą teraz w życie, by bardziej osobiście być odpowiedzialnymi za swoją wiarę. Niech to będzie także wiara przeżywana żywo we wspólnocie kościoła parafialnego.
Photo relacja dostępna TUTAJ
Zdjęcie pamiątkowe (grupowe) w pełnej rozdzielczości oraz możliwość zamówienia innych zdjęć z bierzmowania na stronie fotografa Pawła Kaniuka:
http://fotopawelkaniuk.pl/bier
