Trójcy Świętej 31.05.2026R
W tym tygodniu:
Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie po mszy św. o godz. 18.00, w niedzielę po mszy św. o godz. 12.00
W środę naszą modlitwę zanosimy przez wstawiennictwo Św. Ojca Pio, intencje proszę wypisywać na kartkach,
W czwartek Boże Ciało msze św. o godz. 9.00 i 11.00, po mszy o godz. 11.00 procesja do 4 ołtarzy: 1 przy kościele zrobiony przez Domowy Kościół, 2 u państwa Miazgów, 3 przy krzyżu na skrzyżowaniu, 4 u państwa Mitrutów. Zapraszam do aktywnego udziału w procesji, dziewczynki do sypania kwiatków, dzieci pierwszokomunijne.
Pierwszy piątek miesiąca przed południem odwiedzę chorych, spowiedź od 17.30. Ksiądz Arcybiskup udzielił w tym dniu dyspensy od obowiązku powstrzymania się od spożywania pokarmów mięsnych, wszystkim wiernym archidiecezji lubelskiej, a także innym osobom przebywającym w tym dniu na terenie naszej archidiecezji. Proszę o zastąpienie wstrzemięźliwości innymi formami pokuty, zwłaszcza uczynkami miłości i pobożności.
Pierwsza sobota miesiąca po mszy św. adoracja Najś. Sakramentu prowadzona przez Kółka Różańcowe.
Konsultacje społeczne dla Gminy Lublin dotyczące nowego zagospodarowania terenu do 12 czerwca 2026r.
Mamy w parafii relikwie bł. ks. Jerzego Popiełuszki dzięki staraniom ks. Janusza, które na mszy św. o godz. 12.00 zostaną wprowadzone i poświęcone. Mam nadzieję, że obecność relikwii wzmocni i upowszechni kult tego świętego
Dziękuję za wszelkie finansowe naszej parafii w tej trudnej sytuacji również wpłacającym na konto parafialne. Nr konta Pekao S. A. 03 1240 5501 1111 0010 4112 2166
2 Zachęcam do nabycia prasy katolickiej,
3 Intencje mszalne na tablicy ogłoszeń
4 Wszystkim życzymy spokojnego wypoczynku i radosnego świętowania,
