Święto Ofiarowania Pańskiego 2.02.2025R
W tym tygodniu:
Jutro w poniedziałek 3 lutego po mszy św. o godz. 18.00 zapraszam chętnych do rozbierania dekoracji świątecznej.
W środę naszą modlitwę zanosimy wzywając wstawiennictwa św. Ojca Pio, intencje proszę wypisywać na kartkach, po mszy św. zapraszam na indywidualną adorację Najś. Sakramentu do godz. 19.00 , św. Agaty poświęcenie chleba i soli
Pierwszy czwartek miesiąca zachęcam do modlitwy w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
Pierwszy piątek miesiąca przed południem odwiedzę chorych , spowiedź od godz. 17.30
W przyszłą niedzielę 9 lutego o godz. 10.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych, oraz comiesięczna zbiórka na sprzątanie i ogrzewanie kościoła.
Pierwsza Komunia w tym roku będzie 18 maja, Rocznica I Komunii 25 maja, w przyszłym roku 2026 I Komunia będzie 24 maja.
Dziękuję za wszelkie finansowe naszej parafii w tej trudnej sytuacji również wpłacającym na konto parafialne. Nr konta Pekao S. A. 03 1240 5501 1111 0010 4112 2166
2 Zachęcam do nabycia prasy katolickiej,
3 Intencje mszalne na tablicy ogłoszeń. Są wolne intencje
4 Wszystkim życzymy spokojnego wypoczynku i radosnego świętowania,
Wczoraj zmarła śp. Jadwiga Płońska z Rudnika pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy ul. Unickiej termin zostanie uzgodniony. – pomódlmy się w jej intencji – wieczny odpoczynek racz jej dać Panie……………………..
